Eliminacje do Mistrzostw Polski Szkółek Wędkarskich w dysc. spławikowej - Srebrna Góra

Komunikat

Rada ds. Młodzieży przy ZO PZW w Wałbrzychu organizuje w dniu 12.05.2024 r. na zbiorniku w Srebrnej Górze Eliminacyjne, jednoturowe zawody spławikowe dla członków uczestników z opłaconymi składkami na rok 2024 na rzecz Polskiego Związku Wędkarskiego w Wałbrzychu.

Celem zawodów jest wyłonienie trójki zawodników /po jednym z każdej kategorii wiekowej/.

U- 12 ( rok urodzenia 2012 i młodsi )

U- 14 ( rok urodzenia 2010 i 2011 )

U- 16 ( rok urodzenia 2008 i 2009 )

Zwycięzcy kat. Wiekowych będą tworzyć trzyosobową drużynę, która to zostanie zgłoszona do udziału w Mistrzostwach Polski Szkółek Wędkarskich na terenie Ichtioparku w Kaletach. Ogranicza się długość stosowanych wędek do 10 metrów.

Zbiórka zawodników w dniu 12.05.2024 r. do godziny 08:00 w miejscowości Srebrna Góra /ul. Kąpielowa/ przy zbiorniku wodnym.

Skrócony Program Zawodów

- Zbiórka                                do godziny   08:00

- Rozpoczęcie wędkowania                      10:00

- Zakończenie wędkowania                      13:00

- Ogłoszenie wyników                               13:30

- Poczęstunek (ognisko/grill)                   14:00

Zapisy prowadzone będą do  09.05.2024 r. drogą elektroniczną na adres: zawody.pzwwalbrzych@gmail.com  lub  pzw.okregwalbrzych@gmail.com  oraz telefoniczne  (forma SMS) pod numerem telefonu: 784 648 867. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko zawodnika , Koło PZW lub Nazwę Szkółki, oraz kategorię zawodnika, ewentualnie rok urodzenia. Liczba miejsce ograniczona pojemnością łowiska ( decyduje kolejność zgłoszeń).

Rady ds. Młodzieży

Roman Kołodko